Od słupa kilometrowego na przemyskim Rynku kierujemy się na zachód, w ul. Tadeusza Kościuszki, a następnie przez most im. Orląt Przemyskich do opactwa sióstr benedyktynek. Kontynuujemy wędrówkę przez dzielnicę Zasanie wzdłuż ul. 3 Maja oraz 29 Listopada. Stromym podejściem wspinamy się ul. Chrobrego na wzgórze Winna Góra, skąd z czarnym szlakiem fortecznym, obok fortu IX Bruner. Asfaltową drogą dochodzimy do skrzyżowania przy krucyfiksie gdzie znajduje się także słup kilometrowy: SANTIAGO DE COMPOSTELA - 4024 km. Dochodzimy do monasteru w Ujkowicach. Następnie ścieżką przez las do Maćkowic. Dalej szlak prowadzi przez Wolę Maćkowską, Wolę Rokietnicką do Rokietnicy.

Objazd dla rowerzystów

Od skrzyżowania z krucyfiksem przed Ujkowicami, zjeżdżamy przez wieś do drogi wojewódzkiej nr 881. Dalej kierujemy się na zachód do wsi Maćkowice.Drogą wojewódzką nr 881 przez wieś Kosienice dojeżdżamy do sąsiedniej Rokietnicy, gdzie ponownie spotykamy oznakowanie Drogi św. Jakuba Via Regia.

Trasa alternatywna przez Tuligłowy

Z Woli Rokietnickiej do Rokietnicy prowadzi alternatywny odcinek (6 km) przez sanktuarium Matki Bożej Dobrej Nadziei w Tuligłowych, oznakowany z inicjatywy Bractwa św. Jakuba w Przeworsku i Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Tuligłów.

Orte entlang des Weges

Przemyśl – Ujkowice – Maćkowice - Wola Maćkowska - Wola Rokietnicka - Rokietnica

Dieser Download ist kostenlos
GPS-Tracks, Informationen und Karten bieten wir zum kostenlosen und anonymen Download an. Alle für die Reise wichtigen Informationen wollen wir auch in Zukunft so anbieten können. Dank grosszügiger Spender, welche uns gelegentlich etwas Geld gespendet haben, war uns das bisher möglich. Mit einer kleinen Spende hilfst Du, dass wir die wichtigsten Informationen auch in Zukunft kostenlos weitergeben können. Mit den Spenden finanzieren wir unsere Internetplattform, halten sie aktuell und auf dem technisch richtigen Niveau. Vielen Dank für Deine Unterstützung.

Der Download läuft bereits, ganz ohne Spende !
PS: Falls der Download nicht startet: hier klicken

Guten Tag

Möchten Sie Ihr Hotel, Restaurant oder Ihren Shop am Etappenziel bewerben? Mehr Informationen dazu:

https://camino-europe.eu/de/l/l2/

Herzliche Grüsse
Ihr Camino Europe Team