Kontynuacja odcinka dojściowego Drogi św. Jakuba z Korczowej do Przemyśla. Omijając centrum Stubienka skręcamy w drogę odchodzącą w lewo, w kierunku zachodnim. Po ok. 300 m od wyjścia z wioski kierujemy się na południe kamienistą drogą do kopalni kruszywa i wsi Chałupki Dusowskie, gdzie droga się kończy. Ścieżką wśród łąk kierujemy się do wiszącej kładki na rzece San i dalej miejscowości Niziny. Szlak prowadzi przez Walawę z dwoma zabytkowymi kapliczkami do Bolestraszyc z fortem XIII San Rideau oraz Arboretum. Przemieszczając się lokalną drogą przez wieś dochodzimy do miejscowości Buszkowiczki, a następnie Buszkowice i do centrum Przemyśla.

Uwagi:

Rowerzyści rowerowi powinni jechać drogą przez Wyszatyce do sąsiedniej wsi Bolestraszyce, gdzie powrót na szlak przy parkingu przy arboretum. 

Orte entlang des Weges

Stubno – Niziny – Wyszatyce -  Bolestraszyce – Buszkowiczki – Buszkowice -  Przemyśl

Dieser Download ist kostenlos
GPS-Tracks, Informationen und Karten bieten wir zum kostenlosen und anonymen Download an. Alle für die Reise wichtigen Informationen wollen wir auch in Zukunft so anbieten können. Dank grosszügiger Spender, welche uns gelegentlich etwas Geld gespendet haben, war uns das bisher möglich. Mit einer kleinen Spende hilfst Du, dass wir die wichtigsten Informationen auch in Zukunft kostenlos weitergeben können. Mit den Spenden finanzieren wir unsere Internetplattform, halten sie aktuell und auf dem technisch richtigen Niveau. Vielen Dank für Deine Unterstützung.

Der Download läuft bereits, ganz ohne Spende !
PS: Falls der Download nicht startet: hier klicken

Guten Tag

Möchten Sie Ihr Hotel, Restaurant oder Ihren Shop am Etappenziel bewerben? Mehr Informationen dazu:

https://camino-europe.eu/de/l/l2/

Herzliche Grüsse
Ihr Camino Europe Team