Od kościoła Trójcy Świętej w Bierawie szlak prowadzi przez most na drogę szutrową wiodącą wzdłuż wału. Przez dłuższy odcinek idziemy mając po lewej stronie wał, a za nim rzekę Odrę. Po ok. 10 km dochodzi się do miejscowości Przewóz, gdzie jest możliwość zrobienia zakupów w sklepie spożywczym i zatrzymania się na nocleg. Za drewnianym kościołem pw. św. Judy Tadeusza na najbliższym rozwidleniu należy iść dalej prosto ulicą Bema. Po przejściu ok. 2 km dochodzi się do zabudowań wsi Podlesie, gdzie znajduje się kolejny sklep spożywczy. Przechodząc przez skrzyżowanie za kapliczką Ave Maria i budynkiem OSP należy kierować się w lewo. Szlak prowadzi drogą szutrową, asfaltową i znowu szutrową, wzdłuż obwałowań Odry.

Kolejną miejscowością na szlaku jest wioska Lasaki, gdzie można odpocząć na ławeczkach obok placu zabaw. Następnie szlak prowadzi nas do miejscowości Łubowice. Po drodze mija się kościół i sklep. Wchodząc do parku w Łubowicach widoczne są ruiny zamku Eichendorffów. Po przejściu około 1 km szlak znów prowadzi wzdłuż wału. Następnie wprowadza nas do Raciborza, gdzie znajduje się kościół pw. św. Jakuba Apostoła.

Dieser Download ist kostenlos
GPS-Tracks, Informationen und Karten bieten wir zum kostenlosen und anonymen Download an. Alle für die Reise wichtigen Informationen wollen wir auch in Zukunft so anbieten können. Dank grosszügiger Spender, welche uns gelegentlich etwas Geld gespendet haben, war uns das bisher möglich. Mit einer kleinen Spende hilfst Du, dass wir die wichtigsten Informationen auch in Zukunft kostenlos weitergeben können. Mit den Spenden finanzieren wir unsere Internetplattform, halten sie aktuell und auf dem technisch richtigen Niveau. Vielen Dank für Deine Unterstützung.

Der Download läuft bereits, ganz ohne Spende !
PS: Falls der Download nicht startet: hier klicken

Guten Tag

Möchten Sie Ihr Hotel, Restaurant oder Ihren Shop am Etappenziel bewerben? Mehr Informationen dazu:

https://camino-europe.eu/de/l/l2/

Herzliche Grüsse
Ihr Camino Europe Team